Raamatukava

“Pöffihunt” hilisõhtuti ETV-s

In raamatukava on 30/11/2010 at 19:50

Pöffihunt tuleb täpsemalt veel siis teisipäev, 30. nov. kell 22.10; kolmapäev, 1. dets. kell 23.00; neljapäev, 2. dets. kell 22.10 ja reedel 3. dets. kell 21.45

Kui “pöfferdaja”  – loe PÖFFi regulaarne külastaja – leiab mõne vaba momendi seansside eel,  järel või vahel, siis tasub tal kindlasti vaadata ETV igaõhtust saadet, mis tutvustab erinevate saatejuhtide ja kultuuritegelaste suu läbi PÖFFil linastuvaid filme ja eriüritusi. Saateid korrratakse ETV2-s järgmisel õhtul.

“Pöffihunt on pisut värskendunud kujul taas kõikjal, kuhu julge hundu rind tal minna lubab. Ise ju  kõikjale ei jõua, kõikjale pole vajagi, kuid olulisemast, kena tugitoolikinoline, sa seda saadet jälgides ilma ei jää,” lubavad saatejuhid Erle Veber ja Joonas Hellerma.

Lisainfot  seansside toimumisaegadest ja kohtadest üle terve Eesti, filmide tutvustusi ja muud huvitavat materjali leiate  festivali kodulehelt. Seal saab juhiseid ka kuidas  hinnata vaadatud filme. Kõikide hindajate vahel loositakse välja kopsakad auhinnad!

Kes armastab infoallikana kasutada paberväljaannet, laenaku raamatukogust selle aasta värske  kataloog. Vanematest kataloogidest leiab lisainfot ka sel aastal linastuvate filmide autorite varasema loomingu kohta.

Ülli Tõnissoo

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: