Raamatukava

“Videvik” esmaspäeval, 3. jaanuaril kell 21.30 TV 3 –s

In raamatukava on 31/12/2010 at 21:30

Kolmest “Videviku” saaga filmist on see kõrgeima, ehkki mitte ka ülearu kõrge reitinguga, pälvinud ka mitmeid (eriti teismeliste) auhindu. Järgmine osa muide kandideeris juba Kuldvaarikale, ehkki ei saanud seda.
Eesti vaatajate hinnang filmile on imdb.com-i omast oluliselt kõrgem.

Kellele meeldib, see vaatab, kellele mitte, saab igal ajal loobuda. Endale mulle meeldis raamatutest esimene kõige vähem ja eriline saaga fänn ma üldse ei ole, aga puhtast uudishimust heidan ilmselt siiski pilgu ka filmile. Peab ju teadma, millest kõik räägivad.

Üsna huvitavat lugemist nii raamatute kui filmide kohta leiab siit, vihjeks üks lause artiklist: “Ameerika feministide võrguväljaanne “Bitch Magazine” nimetas “Videviku” saagat sõna otses mõttes “voorus-pornoks”.”

Vaatamata sellele, et “Videvik” ilmus juba 2008. aastal ja meil on üsna korralik eksemplaarsus, on võimalik, et kõik  on välja laenutatud ja raamatut tuleb järjekorras oodata.

Kaja Kleimann

  1. Vaatasingi ära. Ei midagi erilist, aga film oli selles mõttes raamatust mõnusam, et seda lõputut õhkamist oli lugeda väga tüütu, vaadates tundus seda vähem olevat.

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: