Raamatukava

“Mary Poppins” laupäeval, 9. aprillil Kanal2 kell 13.00

In raamatukava on 04/04/2011 at 17:42

(USA, 1964) 5 Oscarit võitnud fantaasiarohke muusikaline perekomöödia.
Kui perekond Banksi lapsehoidja Kata-tädi lahkus, vajasid pere neli last uut hoidjat. Ja ühel päeval idatuulega ta saabuski, kui täpne olla siis lendas kohale. Ta nimi oli Mary Poppins, ta tuhises kohe majja, vaatas lapsed üle ja, ilma et oleks proua Banksi arvamust kuulda võtnud, teatas: “Ma võtan koha vastu!”. Ühest küljest on tegemist ehtinglasliku naisega, kes teab täpselt, kuidas tuleb lapsi hoole ja armastusega kasvatada ilma, et neid liigselt ära hellitataks. Teisalt müstiline tegelane, kelle seltskonnas võib igaüks imedest osa saada. Igati täiuslik lapsehoidja (Julie Andrews), kes  oskab iga tüütu kohustuse muuta lõbusaks mänguks ning iga päeva põnevaks seikluseks.

Juhuks kui imedest puudu jääb, siis loe raamatuid “Mary Poppins”, “Mary Poppins avab ukse”,  “Mary Poppins Kirsipuu teel”,  “Mary Poppins pargis”“Mary Poppins tuleb tagasi” ja “Mary Poppins avab ukse”.

Svea Sõrmus

  1. […] on raamatukavas juba kirjutatud: 6. septembri, 2010. aasta postituses ja 4. aprilli, 2011. aasta postituses. Nii raamatut kui filmi saab laenutada […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: