Raamatukava

“Kui see vaid oleks nii” pühapäeval, 29. jaanuaril kell 00.25 TV3-es

In raamatukava on 22/01/2012 at 19:28

Film on valminud prantsuse kirjaniku Marc Levy kogu maailmas tohutu menu osaliseks saanud debüütromaani põhjal. Eesti keeles kannab teos nime “Ja kui see oleks tõsi…”.

Natuke sisust: Koomasse sattunud noor naine lebab haiglas ja keegi ei tea, millal ta toibub. Samal ajal üürib üks mees endale samas linnas ja samas majas, kus neiu elas, toa ning avastab, et ta ei elagi seal üksi. Ootamatult ilmub korterisse naine, kes väidab, et see on hoopis tema korter ja mis eriti kummaline, seda naist näeb ainult korterisse kolinud mees…

Tegemist on külma talveöösse hästi sobiva, hinge soojaks tegeva armastuslooga. Ingliskeelses filmiversioonis nimega “Just Like Heaven” mängib peakangelannat Reese Witherspoon, keda kinosõbrad mäletavad vast kõige värskemalt möödunudaastasest romantilisest linateosest “Vesi elevantidele”, mis, muide, on samuti raamatul (Sara Gruen “Vesi elevantidele”) põhinev film.

Marc Levy on maailmas enimloetud prantsuse kirjanik. Tema loomingut saab linnaraamatukogust laenutada nii eesti, inglise kui ka prantsuse keeles.

Triinu Univer

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: