Raamatukava

“Parim hotell terves Indias” Cinamonis

In raamatukava on 04/06/2012 at 11:23

Režissöör John Maddeni värskeimat filmi tasub vaatama minna kasvõi sellepärast, et näha koos mängimas tervet ansamblit tuntud ja väga häid näitlejaid, kellele antud linalugu võimaldab luua tõesti karakteerseid ja värvikaid rolle. Nimelt viib elu kokku, täpselt öeldes Indiasse, seitse pensionipõlve pidavat inimest, igal oma elulugu selja taga ning ootused, miks minna. Nagu sageli juhtub, ei vasta tegelikkus ettekujutusele ning reklaamitud “parim eksootiline hotell” osutub küllaltki armetus seisukorras asutuseks; ometi saadakse väärtuslikke kogemusi, mida enne kohale jõudmist ei võinudki ette näha. Pensionäride seitsmikku kehastavad Judi Dench, Bill Nighy, Tom Wilkinson, Maggie Smith, Penelope Wilton, Celia Imrie ja Roland Pickup ning kohaliku hotellipidaja rollis on “Rentslimiljonärist” tuntud Dev Patel. Filmiarvustust võib lugeda siin.

Inglise kirjaniku Deborah Moggachi romaan originaalpealkirjaga These Foolish Things ilmus 2004. aastal, nüüdseks on sellest värske tõlge ka eesti keelde ning raamatut saab laenutada linnaraamtukogust.

Triin Põldver

  1. Seda raamatut soovitas mulle lugeja. Ja oli soovitust väärt lugemine küll :)

  2. […] ootamatute lõpplahendusteni. Näitleja(nna)d on mõistagi vaimustavad. Sellest filmist kirjutati siin blogis ka viis aastat tagasi, kui see jooksis kinodes. Debora Mogacchi samanimelises […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: