Raamatukava

“Kääbik” Cinamonis ja Ekraanis

In raamatukava on 15/12/2012 at 12:33

the-hobbit-an-unexpected-journey-426288lEi ole mingit kahtlust, et publikust kauaoodatud “Kääbiku” filmil puudust ei tule. Inimesed, kes suhtuvad kahtlustavalt üpris õhukese raamatu kolmeks filmiks jagamisse, lähevad kinno vähemalt vägevaid loodusvaateid nautima, põhimõtteliselt peaks mingi ettekäände leidma igaühe jaoks. Nagu ma aru sain, lohet tuleb terve aasta oodata, sest järgmine film esilinastub 3. dets. 2013 ja viimane 18. juulil 2014.

Kes ei jõua ära oodata, mis edasi saab või täpselt ei mäleta, sellel on aeg  raamatut lugeda!kääbiku kaas3 Ehkki praegu tuleb selleks ennast kõigepealt järjekorda panna, ükskõik kas eesti- või inglise keeles lugemiseks.

Kui  “Sõrmuste Isand” on jõukohane vaid tõelistele Tolkieni fännidele, siis “Kääbik” on lugemiseks tõesti igaühele, sest huvitavaid tegelasi ja põnevaid seiklusi saab jälgida ilma tuhandeid aastaid erinevate rasside (või pigem vist liikide?) sugupuid ja poliitika ajalugu jälgimata.

Tegelikult tahaks siia juurde soovitada veel üht täiesti erilist ViimaneSK_esikaas_mediumteost, Kirill Jeskovi  raamatut “Viimane sõrmusekandja”,  mis kirjeldab sõrmuste lugu orkide vaatepunktist ja teeb seda tõeliselt nauditavalt.

Cinamoni linastusajad leiate siit  ja  Ekraani omad siit .
Filmi kohta on juba kirjutatud Postimehes ja Eesti Päevalehes .

Kaja Kleimann

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: