Raamatukava

“Vesihobu” esmaspäeval, 28. jaanuaril kell 21:00 Kanal 11-s

In raamatukava on 28/01/2013 at 13:26

vesihobu1”Vesihobu” on Dick King-Smithi samanimelise raamatu alusel vändatud kogupereseiklus. Osades Emily Watson, Alex Etel, Ben Chaplin, David Morrissey ja Brian Cox. Lavastas Jay Russell.

vesihobu2Angus MacMorrow on üksildane šoti poiss, kes ootab päeva, mil ta isa sõjast koju naaseks. Anguse elu muutub korrapealt väga põnevaks päeval, mil ta viib koju järvekaldalt leitud salapärase eseme. Ta saab varsti aru, et see on maagiline muna ning et sellest kooruv olevus pole keegi muu kui šoti rahvajuttudes esinev muinasjutuline ”vesihobu”. Püüdes varjata seda kummalist külalist, leiab Angus endale sõbra, kellest saab alguse legend.

ponnRonald Gordon King-Smith (1922 – 2011) oli Suurbritannia lastekirjanik. Ta osales Teises maailmasõjas ning pidas umbes 20 aastat pärast seda farmi. Tema esimene raamat ilmus 1978. aastal. Ta kirjutas kokku üle saja raamatu. Tema tuntuim teos on 1983. aastal ilmunud romaan “The Sheep-Pig”, mille põhjal on tehtud film “Babe”. Eesti keeles on raamat ilmunud pealkirjaga “Põnn”.

Sirje Suun

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: