Raamatukava

“Pelgupaik” Cinamonis

In raamatukava on 08/03/2013 at 19:26

pelgupaikfilmRomantiline põnevik “Pelgupaik” on Nicholas Sparksi (“Päevaraamat”, “Kiri pudelis”, “Ööd Rodanthe’is”) samanimelisel menuromaanil põhinev linateos, mille on lavastanud Lasse Hallström («Šokolaad», «Siidrimaja seadused»).

Salapärane noor naine Katie (Julianne Hough)  põgeneb oma tumeda mineviku eest ning kolib väiksesse sadamalinna, kus loodab leida hingerahu. Katie hoiab omaette ning väldib suhteid kohalikega, mis just suurendab inimeste huvi tema saladusliku isiku vastu. Katie elu muutub kardinaalselt peale tutvumist lesestunud poepidaja Alexi (Josh Duhamel) ja muretult vallalise naabrinaise Jo’ga (Cobie Smulders). Just siis kui tundub, et Katie on lõpuks leidnud oma õnne, ilmuvad välja mineviku varjud.

Linastusajad Cinamonis. pelgupaikraamat
Filmiarvustust saab lugeda blogist Armastades filmikunsti.
Meie raamatukogus on olemas linateose aluseks olnud raamat “Safe haven”, mida on hiljuti soovitatud ka meie raamatukogu lugemisblogis. 
Varemgi on kinolinale jõudnud mitmed Nicholas Sparksi raamatud. Raamatukogu muusikaosakonnas on neist olemas “Päevaraamat”.  Samuti saab Nicolas Sparksi raamatuid meie juurest laenutada eesti kui inglise keeles.

Anu Amor-Narits

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: