Raamatukava

“Sügislegendid” pühapäeval, 26. mail kell 21 kanalil Sony Entertainment

In raamatukava on 18/05/2013 at 09:08

legendi plakatSee soovitus ei vasta selles mõttes rubriigile, et ühestki Tartu raamatukogust Harrisoni raamatuid ei leia, samas aga on see film liiga hea, et soovitamata jätta. Kuna kohe hakkab selle valmimisest 20 aastat saama, on kindlasti hulgaliselt noori inimesi, kes seda näinud pole. Kui seda postitust peaks juhtumisi lugema mõni tallinlane, siis seal on raamatud olemas. 3 venda 2

Tegemist on eepilise draamaga isa ja kolme poja elust, sõjast ja armastusest, osatäitjateks plejaad hiilgavaid näitlejaid – Anthony Hopkins, Brad Pitt,  Aidan Quinn ja Henry Thomas moodustavad perekonna, kuhu lisanduvad Julia Ormond ja Karina Lombard. Pildiliselt on film suurejooneliselt kaunis ja operaatoritöö eest pälvis John Toll Oscari, sama auhinna võitis ta ka järgmisel aastal “Kartmatu” eest.
julia ormond legend
Jim Harrison kirjutas 3 looga lühijuttude raamatu “Sügislegendid” ühe pika lumevangis veedetud nädalavahetusega. Esimesena sai sellest filmiks “Kättemaks” 1990.  aastal, “Sügislegendid” valmis 1994.a  Samal astal kirjutas Harrison stsenaariumi libahundiloole , mille peaosas säras Jack Nicholson.

Kaja Kleimann

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: