Raamatukava

“Surmav arsenal: Luude linn” Cinamonis

In raamatukava on 07/09/2013 at 13:59

luudelinnfilmKui kinodes praegu jooksev ekraniseering on pooltki nii hoogne ja põnev kui raamat, siis usun, et vähemalt nooremale fantaasiafilmide vaatajale võiks olla lugu igati  meelepärane.

Võibolla lugedes kedagi segab see, et Cassandra Clare raamat on nii filmilikult kirjutatud, et oleks olnud kummaline, kui seda filmiks tehtud poleks. Mind mitte.

Arusaadavalt on arvata, et kui tegemist on 15-aastase peategelasega, siis ei puudu loost armastuse/rivaalitsemise liinid. Samas on see minu meelest väga hästi muu tegevusega tasakaalus ja üllatusi jagub kuhjaga.luudelinnraamat

Lugu on hoogne, ei ole lehekülgede pikkusi heietusi, kõik segased asjad selguvad õigel ajal, üllatusi ja “okei, selle peale ma ei oleks tulnud” emotsioone jagub ka. Igale maitsele midagi: vampiirid, libahundid, äraneetud, kujumuutjad, õõvastavad õgarddeemonid jne, pluss tavalised inimesed.

Seili Ülper

  1. […] sulle ka “y””, ehk siis, kui sulle meeldisd “Näljamängud”, või “Surmav arsenal” või sari “Inetud”, “Ilusad”, “Erilised”, […]

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: