Raamatukava

“OP” teisipäeval, 7. jaanuaril kell 21.40 ETV-s

In raamatukava on 03/01/2014 at 10:56

op-art-2-marco-braunTeisipäeva õhtul on koguni kaks “OPi” järjest, kell 21.40 499. saade ja kell 22.00 pidulik 500. saade.

Tore, et kultuurimagasin nii kaua on vastu pidanud, kuigi pean märkima, et pärast seda, kui kirjandus saatest minema puksiti, ei ole ma seda enam eriti vaadanud, mis sest, et enne tundusid teisedki rubriigid huvitavad, ilma kirjanduseta on saade minu jaoks oma võlu kaotanud.

Lugemislauale võib võtta saatejuhtide Jim Ashilevi näidendeid “Portselansuits” ja “Nagu poisid vihma käes” või romaani “Ma olen elus olemise tunne”, Maria Lee luulekogusid “Äramõte” ja “Stereomeetria”, Karl Martin Sinijärve luulekogud “Kolmring”, “Vari ja viisnurk”, “Neli sada keelt”, “Towntown & 28”, “Artuart & 39”, “Krümitor 0671” ja “Sureliku muuga” või Jüri Pinoga kahasse kirjutatud suvelugu “Sigalahe suvi” või hoopis “Poissmehe kokaraamatut”, Ilmar Raagi filmide põhjal kirja saanud Aigi Vahingu “Eestlanna Pariisis” või Gerda Kordemetsa “Klass” või siis hoopis Piret Jõemäele ( Tanilov) ja tema rollile telelavastuses “Tuli sinu käes” mõeldes August Mälgu teosed.

opisaatejuhid

Tiina Sulg

Marco Brauni “Op Art 2” on pärit www.op-art.co.uk/
Saatejuhtide pildid on pärit siit, siit,  siit, siit ja siit.

  1. Ja hopsti, seoses juubeliga on ka magasini aeg läbi, OP jaguneb kolmeks: OP! teater, OP! kunst ja OP! film. http://kultuur.err.ee/v/varia/1b0dc64d-16fe-44b2-bd72-af188d8d9e8e

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: