Raamatukava

„Inglid ja deemonid“ teisipäeval, 28. jaanuaril kell 21.30 Kanal 2-s

In raamatukava on 26/01/2014 at 19:09

inglidjadeemonidfilmÜks sõbranna ütles mulle kunagi, kui olin huvi tundnud tema äärmusliku filmivaliku üle, et tema vaatab igasuguseid filme, sest muidu ei oskaks ta eristada head halvast, väärtuslikku väärtusetusest, mokapärast mõrumaitselisest. Ajapikku olen ma hakanud nägema selle põhimõtte mõistlikkust ja kasulikku mõju vaimu arengule. Seetõttu valisin nädalat alustama ühe kassikullase linastuse.

inglidjadeeminidraamat2000. aastal ilmunud Dan Browni raamat „Inglid ja deemonid“ on järg kuulsale „Da Vinci koodile“. Mõlemast on kaamerate ja kuulsate näitlejatega kokku mängitud kaks silmarõõmustajat. 2009. aastal valminud filmis „Inglid ja deemonid“ mängib peaosa Tom Hanks, tema kõrval seisavad aga veel sellised näitlejad nagu Ayelet Zurer ja Ewan McGregor. Juhtub see, et maailm vajab päästmist kurjade salaühingute ja ahnete kirikutegelaste käest, ning selleks tulevad appi sümbolist (mitte-kirjanduslikus tähenduses) ja teadlane. Tegevus leiab aset imepärases Vatikanis, nii et kui näitlejad silma ei rõõmusta, siis teevad seda kindlasti vaated linnale.

inglidjadeemonidkaaderDan Browni romaanidest on raske kokkuvõted teha, sama lugu on tema tekstidel põhinevate kinofilmidega. Need on pilgeni täis igasuguseid vihjeid ja tegevusi ja saladusi ja sündmusi, et kui sa oled teksti või filmiga ühele poole saanud, siis alguses sa nagu ei mõistagi, mis just juhtus.

Kui on huvi Dan Browni vastu, siis loe siit , ja kui filmi, siis siit ja siit .

Liis Pallon

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: