Raamatukava

“Mu nimi on Khan” laupäeval, 8. veebruaril kell 23.55 TV3-s

In raamatukava on 31/01/2014 at 15:47

My_Name_Is_KhanFilm ei ole valminud raamatu põhjal, aga tutvustus on huviäratav, film ise on mitmete auhindadega pärjatud –  ja tundus põnev soovitada vahelduseks India filmi, kus laulud kõlavad ainult taustaks, tantsimise kohta aga ei lugenud ma üldse midagi välja. Filmi hinne imdb.com-is on kõrge, 7.8 palli.

Filmi sisust:  Rizwan Khan on Aspergeri sündroomi käes  40295-shahrukh-khan-in-the-movie-my-name-is-khan.jpgkannatav Mumbaist pärit moslem, kes abiellub San Franciscos hindust üksikema Mandiraga. Pärast 11. septembri rünnakuid arreteeritakse Khan lennujaamas, sest oma puude tõttu jätab ta endast kahtlase mulje. Vahistamise järel kohtub mees terapeut Radhaga, kes üritab talle toeks olla. Viimaks otsustab Khan asuda suurele teekonnale, et kohtuda USA presidendi Barack Obamaga, et enda nimi puhtaks pesta.

Juurde lugeda sobib näiteks Daniel Tammeti  memuaare “Sündinud sinisel päeval”, Mark Haddoni jutustust “Kentsakas juhtum koeraga öisel ajal” ning Gunilla Gerlandi raamatut “Päris inimene”.

Kaja Kleimann

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: