Raamatukava

„Putini tee” esmaspäeval, 16. märtsil kell 22.10 ETV-s

In raamatukava on 13/03/2015 at 15:13

müstiline-putinPoliitikahuvilistele uhiuus, 2015. aastal valminud dokumentaalfilm,  mis kavas märgitud lastele mittesoovitavaks! Film kuulub juba 1983. aastast alates tehtud doksarja „Frontline”, 
mis on aastate jooksul teeninud üle 60 erineva auhinna ja veel rohkem nominatsioone.
Telekava ütleb : Kanada autorid Neil Docherty ja Gillian Findley võtavad oma uusimas filmis kokku Venemaa presidendi tähelennu töötust nuhist 21. sajandi tsaariks, mida on saatnud pidevad süüdistused kuritegudes ning korruptsioonis. Võimu ja raha kuhjumine väga kitsa ringkonna kätte on viinud üha autoritaarsema valitsemise, impeeriumi taastamise ideede, sõjakuse, poliitiliste mõrvade ning järjest halvemate suheteni lääneriikidega. Venemaa majanduse vabalanguse ja süvenevate konfliktide tingimustes on maailma silmad taas president Putinil ning meetoditel, millega ta püüab oma riiki kriisist välja tuua.
Kuna film on nii uus, siis mingeid kommentaare on raske leida.
Raamatukogust saab Putini kohta lugeda päris mitmeid raamatuid, eesti keeles näiteks Anna Arutunyani „Müstiline Putin : feodalism, korruptsioon ja jumal Vene ühiskonnas”. Samuti on meie lehel varem soovitatud dokfilmi “Putini suudlus”, kus rohkem raamatusoovitusi.

Kaja Kleimann

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: