Raamatukava

„Ristunud teed” Ekraanis alates 23. aprillist ja Cinamonis alates 24. aprillist

In raamatukava on 20/04/2015 at 11:25

ristunud plakatFilm on uhiuus (aga hinne imdb-s 7.2!), niiet kirja panen siia teksti kino reklaamist: “Ristunud teed” on emotsionaalne armastuslugu, mille aluseks ülieduka jutuvestja Nicholas Sparksi järjekordne bestseller. Loo keskmes on Luke (Scott Eastwood), comebackist unistav endine rodeokauboi, ja tudeng Sophia (Britt Robertson), keda on ootamas unistuste töökoht New Yorgi kunstimaailmas. Noorte ootamatust kohtumisest saab alguse kirglik suhe. Uue vaatenurga oma partnerile ja sellele, mis nende vahel on, saavad nad tänu autoavarii järel päästetud Irale (Alan Alda), keda hoiavad elus mälestused noorest poisist (Jack Huston) ning unistuste tüdrukust (Oona Chaplin), keda ei tohiks mingil juhul käest lasta, sest täielik kindlus, et oled leidnud Selle Õige, võib tulla üksainus kord elus.The-Longest-Ride-7-Britt-Robertson-and-Scott-Eastwood
Filmi lavastas George Tillman Jr. (“Aumehed”, “Kiirem”), osades Britt Robertson (“Kupli all”, “Tulevikumaa”), Scott Eastwood (“Gran Torino”), Jack Huston (“Keeluaja kuningas”), Oona Chaplin (“Troonide mäng”, “007: Veidi lohutust”) ja Alan Alda (“Must nimekiri”).

Nicholas Sparksi kirjutatud 17 teosest on kinolinale jõudnud lausa 11 , tuntuimad neist vast „Kiri pudelis”, „Päevaraamat” ja „Ööd Rodanthes”.

Filmi aluseks olnud raamatut „The longest ride” meie raamatukogus kahjuks ei ole, kuid teisi sama autori teoseid nii eesti- kui inglise keeles on päris mitu. Filmidest on saada „Pelgupaik”  ja „Päevaraamat” .

Treilerit saab ka vaadata

Kaja Kleimann

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: