Raamatukava

“Härra Lehk” 19. detsembril ETV2s kell 17.00 (kordus 20. detsembril kell 9.25)

In raamatukava on 15/12/2015 at 11:52

MR Stink filmLastefilm “Härra Lehk” (Mr Stink, Inglise 2012)

Filmi tutvustus:
Chloe kohtub pargis ühe isevärki kodutu mehega, keda saadab küll hingemattev lehk, kuid kes tundub olevat erakordselt põnev isiksus. Mr LehkKoos astuvad nad vastu tüdrukutele, kes Chloe’it koolis kiusavad, ja toovad maa peale tagasi Chloe’i ema, kes parlamenti kandideerides on poliitika pärast peret hooletusse jätmas. Ajapikku hakkab Chloe aimama, et tema uues veidras sõbras on peidus rohkemat, kui pealtnäha paistab…

GängstamemmFilm põhineb inglise koomiku David Walliamsi samanimelisel lasteraamatul, mida pole veel eesti keelde tõlgitud. Kahjuks pole raamatukogus ka inglisekeelset varianti. Eestikeelsena on olemas 2014. aastal ilmunud „Gängstamemm”  ning käesoleva aasta sees tõlgitud „Hirmus õudne hambaarst”. Mõlemate raamatute inglisekeelseid variante on samuti võimalik laenata ning lisaks ka „Awful Auntie” („Kohutav tädi”).

The Boy in the Dress filmFilm “Härra Lehk” esilinastus 2012. aasta BBC One jõuluprogrammis ning ka järgnevatel aastatel on kasutatud David Walliams’i raamatuid uute jõulufilmide tegemisel – 2013. aastal „Gangsta Granny” („Gängstamemm”) ja 2014. aastal „The Boy in the Dress” („Poiss kleidis”).

Filmi „Härra Lehk” teiler:

Klaari Tamm

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: