Raamatukava

„Öine administraator” reedel, 17. märtsil kell 21.40 ETV-s

In raamatukava on 16/03/2017 at 14:36

Sel päeval on eetris kuueosalise lühiseriaali esimene osa. Põhjused soovitada – esiteks on seriaal valminud John le Carré raamatu järgi, mida ei ole eesti keelde tõlgitud; teiseks võitsid kolm peategelast – tutvustamist selgelt mitte vajav Hugh Laurie, Tom Hiddlestone (Adam „Armastajate igaveses elus) ja Olivia Colman (meile on tema nägu ehk kõige tuttavam „Broadchurchist”) oma rollide eest kõik Kuldgloobused, ja üldse võite, eriti Emmysid, on seriaalil nii palju, et neid ei viitsi kokku lugema hakatagi. Kolmandaks on ka vaatajate hinne kõrge, 8.2 punkti.

Lühidalt sisust: Tegevus saab alguse Kairo hotellis, kus öine administraator saab kaunilt naiselt abipalve ja salajased dokumendid suurte relvatehingute kohta. Naine tapetakse, administraator põgeneb Šveitsi, kuid värvatakse mõne aasta pärast Briti luure poolt Inglise miljardärist relvakaupleja järele spioneerima.

Kui nüüd millegi kalla vinguda, siis ma leian, et 45 minutit nädalas on päris vähe filmi, eriti põnevusfilmi, ja seda on liiga kerge ära unustada.

Kaja Kleimann

  1. Eesti keeles on kohe-kohe ilmumas Varrakult. Vt http://www.varrak.ee/product/21787/

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: