Raamatukava

“Me oleme alati lossis elanud” Apollo kinos

In raamatukava on 11/06/2019 at 14:08

Film, mida ma pole näinud, raamatu, mida ma pole lugenud, põhjal. Aga kuna viimaste aegade tele- ja kinokavad on siia blogisse sobivate filmide osas üsna ahtrad, siis ma märgin selle siin siiski ära.

Filmi tutvustus:
Õudus peidab end rahuliku maailma maski taga… Kolmeliikmeline perekond Blackwood elab nende ebatavalises kodus Vermonti lähistel. Nad elavad täielikult oma kinnises maailmas, naabrite kuulujuttudest ja kõigest eemal. Kuus aastat tagasi juhtus Blackwoodide lossis kummaline tragöödia – peaaegu et kõik selle elanikud mürgitati. Õed Merricat (Taissa Farmiga) ja Constance (Alexandra Daddario) ning nende ratastoolis onu Julian (Crispin Glover) on ainsad Blackwoodide suguvõsa allesjäänud liikmed. Äkitselt ilmub pere isoleeritud ellu nõbu Charles (Sebastian Stan), kes ähvardab suure saladuse välja rääkida. Samuti tahab Charles perekond Blackwoodide raha. Kõik ei lähe aga nii nagu Charles tahab, ta on vastakuti kahe salapärase õega. Film põhineb Shirley Jacksoni samanimelisel ja hinnatud põnevusromaanil „We Have Always Lived in the Castle“ (1962). Antud filmiversioon on raamatust esimene ja selle on lavastanud Stacie Passon.

Shirley Jacsonilt on meie raamatukogust võtta jutukogu “Just an ordinary day“, et kui mingi huvi tekkis, siis sutsuke saab maitseproovi küll.

Allpool olev kaanepildigalerii annab ehk pisut aimu, millega on tegu. Olgu muuga, kuis on, aga kaanepildid lubava lossi, kassi ja vaarikaid :)

Tiina Sulg

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

Connecting to %s

%d bloggers like this: